2020-2021 güz yarıyıl İngilizce İşletme programı müfredatında 5. yarıyılda yer alan “Bilgisayar Destekli Muhasebe Uygulamaları” seçmeli dersi kapsamında dersi seçen ve başarı ile tamamlayan öğrencilerimizin bu başarısı, 22 Şubat’ta Microsoft Teams üzerinden düzenlenen sertifika töreni ile taçlandırıldı.
Dersi veren Dr. Sinem ATEŞ’in açılış konuşması ile başlayan sertifika töreni sırasıyla İİBF Dekanı Prof. Dr. Metin ÇANCI, Mikro Yazılım Eğitim Kurumları İş Geliştirme Yöneticisi Ahmet ŞAGIN ve Eğitim Kurumları Yöneticisi İlker BEKDEMİR, İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Selami ÖZCAN, İşletme Bölümü Muhasebe ve Finansman Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Murat AZALTUN ve öğrenci temsilcisi Hilal ÇAKMAK’ın konuşmaları ile devam etti. Sertifika almaya hak kazanan öğrencilerimizin isimlerinin okunması sonrasında iletilen dilek ve temenniler ile tören kapanışı yapıldı.
Tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının daim olmasını diliyoruz. Öğrencilerimize bu imkânı sunma aşamasında emeği geçen değerli Mikro Yazılım yöneticilerine ve işletme ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Etiket: İşletme Bölümü İngilizce İşletme Programı Öğrencilerimiz İçin ONLINE Sertifika Töreni Düzenlendi